Tradiční sportovní hry se konaly 21. 6. 2022 v Domově „Bez zámků“ Tuchořice. V letošním roce byly hry z bezpečnostních důvodů (stavba nového objektu) určeny pouze pro domácí sportovce.

Celkem se zúčastnilo 5 družstev po 7 sportovních. Celé sportovní hry začaly hodinovým štafetovým během, který je tradiční vzpomínkou na Pavla Dvorského, který zde působil jako ředitel.

Poté již byl pro sportovce připraven desetiboj.  V rámci této soutěže si mohli sportovci změřit síly v přizpůsobených a atletických disciplínách. Mezi ně patří např. mini golf, Bocca, skok z místa, hod na cíl, Tuchořické kuželky apod..

Celkové vítězství si nakonec vybojovalo družstvo Tuchořice „D“. Ale jak je zvykem vítězové jsou všichni.

Pro sportovce bylo během dne připraveno bohaté občerstvení, diskotéka a oblíbené opékání špekáčků.

Všem sportovcům gratulujeme a zaměstnancům děkujeme za přípravu a skvělý průběh celých sportovních her.